O nas

Kancelaria Odszkodowania – Doradztwo Jacek Stasiak, jest podmiotem, którego podstawowym celem jest dochodzenie prowadzenie postępowań o odzyskanie odszkodowania, zarówno odszkodowania powypadkowe jak i odszkodowanie za wypadek.

Kluczowym jest by opłatę za prowadzenie sprawy Kancelaria Odszkodowania – Doradztwo pobiera dopiero po zakończeniu postępowania. Podejmowane są wszelkie działania, aby odzyskane odszkodowanie za wypadek było na tyle wysokie, aby przekroczyło wyrządzone Państwu szkody. Sprawy, których się podejmuje Kancelaria Odszkodowania – Doradztwo dotyczą szkód komunikacyjnych, medycznych i zdrowotnych.

Do każdej powierzonej Kancelarii sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o Państwa interesy w kategorii odszkodowań powypadkowych, medycznych i majątkowych. Ważne są klarowane zasady jakie obowiązują w zakresie współpracy prawnej i finansowej.

Kancelaria Odszkodowania – Doradztwo dokłada wszelkich starań, aby wywalczyć należne Państwu odszkodowanie, pobierając wynagrodzenie dopiero po zakończeniu postępowania.

Comments are closed.